انتشار : پنج شنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۴

تکذیب صدور مجوز فعالیت خواننده ماهواره ای

به اشتراک گذاشتن

سخنگوی وزارت ارشاد با بیان اینکه تاکنون نیز مجوز هیچ آلبوم موسیقی یا اجرای کنسرت در ایران به خواننده شبکه من‌وتو داده نشده، آنچه در برخی رسانه‌ها آمده است را شایعه خواند و تاکید کرد: حتی درخواستی از این خواننده در وزارت ارشاد ثبت نشده است.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از تابناک ، حسین نوش‌آبادی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به شایعات ارائه مجوز وزارت ارشاد به آلبوم “امیرحسین کریمی” واکنش نشان داد و گفت: این فرد درخواستی برای آلبومی نداشته و تاکنون نیز مجوز هیچ آلبوم موسیقی و یا اجرای کنسرت در ایران به او داده نشده، درواقع آنچه در رسانه‌ها آمده شایعه است چراکه حتی درخواستی از این خواننده در وزارت ارشاد ثبت نشده است.

معاون پارلمانی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگرچه این خواننده جزو افرادی است که از درجه و رتبه بالای هنری برخوردار نیست و مدتی با شبکه‌های ماهواره‌ای خارج از کشور رابطه داشته؛ اما متعهد شده که در چارچوب قوانین کشور کار کند و رفتار خود را جبران کند.

آغاز فعالیت رسمی امیرحسین کریمی در ایران کمی زود است

وی با بیان اینکه افرادی که با شبکه‌های ماهواره‌ای همکاری داشته و وجه اخلاقی مناسبی در اذهان عمومی ندارند باید برای فعالیت در ایران، اعتماد مردم و مسئولان نظام را جلب کنند، افزود: ارائه مجوز و آغاز فعالیت در ایران در مورد شخص “امیرحسین کریمی” کمی زود است؛ آغاز فعالیت افرادی که زمان زیادی از فعالیت آن‌ها با شبکه‌های ماهواره‌ای نمی‌گذرد، به صورت زود هنگام اتفاق نمی‌افتد چراکه باید مسائل و سوابق افراد با دقت بررسی شود و در ادامه باید موسیقی، محتوای شعر و نوع نگاه آن‌ها بررسی شود.

نوش آبادی تاکید کرد: بعید است این گونه افراد بتوانند به آسانی از وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران مجوز بگیرند.

معاون پارلمانی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: برخی از هنرمندان بر اساس اشتباه و محاسبات غلط با شبکه‌های ماهواره‌ای معاند همکاری کرده‌اند ولی در ادامه ابراز پشیمانی کرده و تلاش می‌کنند چهره ملی و فرهنگی مطابق با اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران را سرلوحه کار خود قرار دهند و رابطه خود را شبکه‌های خارجی قطع کرده و بتواند برای مردم خود مفید باشند.

منبع : تابناک

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...