انتشار : دوشنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۴

رحیم شهریاری در تهران می‌خواند

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

رحیم شهریاری به همراه گروه ˝آراز˝ در تهران به اجرای برنامه می‌پردازد.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از هنر انلاین ، رحیم شهریاری، خواننده و سرپرست گروه آراز گفت: گروه “آراز” بعد از ماه صفر در تهران به صحنه می‌رود.

این خواننده در ادامه بیان کرد: در این کنسرت قطعاتی از آلبوم‌های “یاواش یری”، “کیم بیلیر” و… برای مخاطبان اجرا می‌شود، همچنین بخشی از این کنسرت به اجرای قطعات فولکلور و مقامی آذری اختصاص دارد.

سرپرست گروه آراز افزود: در این کنسرت قطعات پیاله، سنه گوره، دالغالار، سن سن، یاخ، شیرین سن و…. توسط اعضای گروه اجرا می‌شود.

شهریاری درباره اعضا و نوازندگان گروه گفت: در این کنسرت محمدحسین افشاری (نقاره)، حبیب طاهریان (نقاره)، پیمان حمیدی، حمزه شهریاری (کلارینت)، معصومه شجاعی (همخوان)، رها حکمی (همخوان)، شیما اصلانی (همخوان) و…. به عنوان نوازنده حضور دارند.

این خواننده در پایان گفت: به احتمال زیاد این کنسرت در شهرهای دیگر برگزار می‌شود که هم‌اکنون در حال تمرین با اعضای گروه هستیم.

رحیم شهریاری در سال ۱۳۴۹ در تبریز به دنیا آمد. از سال ۱۳۶۸ با ارکسترهای مختلف همچون سهند، هلال احمر تبریز و… همکاری داشته است. او سال ۱۳۷۵ گروه “آراز” را تشکیل داد و در تهران و شهرستان‌ها به اجرای برنامه پرداخته است.

منبع : هنرانلاین

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...