انتشار : یکشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۴

هفتمین «شب آواز ایرانی» ۵ دی‌ماه برگزار می‌شود

به اشتراک گذاشتن

هفتمین ویژه برنامه «شب آواز ایرانی» به دلیل مصادف شدن با شب شهادت امام حسن عسگری (ع)، به روز شنبه ۵ دی‌ماه تغییر پیدا کرد.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از مهر، هفتمین برنامه از سلسله برنامه‌های شب آواز ایرانی با حضور اساتید و علاقه‌مندان آواز و موسیقی ساعت ۱۸ پنجم دی در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود. این تغییر در تاریخ برگزاری از روز شنبه ۲۸ آذرماه به شنبه ۵ دی‌ماه به دلیل شهادت امام حسن عسگری (ع) است.

در این نشست ماهانه که با هدف تجلیل از پیشکسوتان، کشف و معرفی چهره‌های جدید شکل گرفته است، هنرمندان به اجرای آواز و ساز خواهند پرداخت.

همچنین برای سایر قسمت‌ها نیز برنامه‌های دیگری از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری تدارک دیده شده است که اخبار تکمیلی از طریق مرکز موسیقی حوزه هنری به اطلاع عموم می‌رسد.

هفتمین شب آواز ایرانی به همت مرکز موسیقی و مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری شنبه ۵ دی‌ماه ساعت ۱۸ در تالار سوره به نشانی خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ برگزار می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...