انتشار : یکشنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۴

اعطای نشان درجهٔ یک هنری به حامی تکذیب شد

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعطای نشان درجهٔ یک هنری به حمید حامی، خوانندهٔ پاپ، را تکذیب کرد.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از ایرنا، در پی انتشار این خبر در برخی سایت ها و رسانه ها، مبنی براینکه دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نشان درجهٔ یک هنری را به حمید حامی اعطا کرده است، روابط عمومی این دفتر با صدور بیانیه ای این خبر را تکذیب کرد.

در این بیانیه آمده است: اعطای نشان درجهٔ یک هنری به هنرمندان، اساسأ توسط دفتر موسیقی انجام نمی پذیرد و شورای موسیقی این دفتر، کیفیت اجراهای موسیقی را درجه بندی می کند. به این ترتیب از نظر این شورا ممکن است اجرایی واجد شرایط درجه یک باشد و اجرای دیگری از همان خواننده و یا گروه، کیفیت لازم را برای احراز عنوان درجه یک نداشته باشد.

در این بیانیه آمده است: وی نیز برای اجرا در تالار وحدت تقاضا داشته که شورای موسیقی آن را واجد شرایط اجرا در این تالار تشخیص داده و این، به معنای اعطای نشان درجهٔ یک هنری به وی نیست.

پیش از این در برخی رسانه ها اعلام شده بود که حمید حامی، خوانندهٔ موسیقی پاپ کشورمان، هشتم دی ماه سال جاری در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت که این کنسرت به مناسبت اعطای نشان درجهٔ یک هنری مرکز موسیقی وزارت ارشاد به حامی، فقط برای یک شب در تالار وحدت برگزار می شود.

منبع : ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...