انتشار : شنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۴

شهرام ناظری : برای کمترین حقوق هنری جنگیده ایم

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

شوالیه آواز ایران با بیان اینکه همواره برای کمترین حق‌وحقوق هنری‌مان جنگیده‌ایم خواستار حمایت مسئولان از هنرمندان شد.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از مهر ، شهرام ناظری جمعه‌شب در مراسم دریافت نشان ملی نیما در ششمین همایش نشان شب نیما اظهار داشت: همواره عادت کرده‌ایم که برای دریافت کمترین حق‌وحقوق هنری‌مان بجنگیم و مسئولان نیز متأسفانه برای حضور در همایش با هنرمندان می‌ترسند.

وی با ابراز خرسندی از حضور مسئولان مازندران در همایش ملی نشان نیما، نیما یوشیج را تعلق به همه ایران و جهان دانست و گفت: من خود از علاقه‌مندان به نیما هستم.

استاد موسیقی سنتی و آواز ایران ادامه داد: در سال‌های ۸۵ تا ۸۷ در مازندران برنامه‌هایی برای بزرگداشت نیما یوشیج به‌ویژه در یوش داشته‌ایم و امیدوارم همایش نشان نیما نیز گسترش یابد زیرا وظیفه ما این است که برای نیما کار و تلاش داشته باشیم و قدرش را بدانیم.

در این همایش که باهمت دستگاه‌های فرهنگی مازندران و موسسه مردم‌نهاد نیما یوشیج برگزار، همایش نشان نیما به شهرام ناظری استاد آواز و موسیقی سنتی ایران، خسرو معصومی کارگردان بین‌المللی سینمای ایران، رؤیا تیموریان و مسعود رایگان زوج هنری سینمای ایران تقدیم شد.

منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...