انتشار : چهارشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۴

وقتی حامی مقابل ناصر چشم‌آذر زانو زد

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

کنسرت حمید حامی سه‌شنبه شب به تهیه‌کنندگی شرکت ˝اکسیر نوین˝ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از هنر انلاین ، پیش از آغاز کنسرت حامی بروشور کنسرت او با این شعار که “روشنی آیین خورشید است” دست‌به‌دست می‌گشت. حامی در یک اقدام جالب در این بروشور از اهالی رسانه یک‌به‌یک تشکر کرده است.

از همان ابتدا همراهی و هم‌خوانی تماشاگران را با خود به همراه داشت. به طوری که بارها حامی سکوت می‌کرد تا صدای تماشاگران بهتر به گوش برسد. اولین قطعه اجرایی “سوگند” نام داشت. او بعد از اجرای اولین قطعه رو به حضار گفت: اگر امروز کنار شما هستم و می‌خوانم به خاطر خداست. خدا کمکم کرد که الان اینجا باشم.

حامی قبل و بعد از اجرای هر تراک چند دقیقه‌ای صحبت می‌کرد. از خاطرات آن قطعه و افراد سهیم در ساخت آن می‌گفت. گاهی این وسط نام یکی از مهمانان خود را معرفی می‌کرد و باز هم برای آن شخص چند دقیقه‌ای صحبت می‌کرد.

سه خواننده روی یک سن

رضا تاجبخش تنظیم‌کننده و نوازنده بنام پیانو به همراه همکار خود علیرضا میرآقا نوازنده سازهای بادی هر دو تصمیم دارند به زودی به عنوان خواننده هم فعالیت‌هایش را پیگیری کنند، به همین دلیل در این کنسرت با حامی به عنوان هم‌خوان همکاری داشتند و البته بخش‌هایی از قطعه “حرف عاشقانه” را سه‌نفره و مشترک اجرا کردند.

منبع : هنرانلاین

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...