انتشار : سه شنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۴

کنسرت پریشاد در نیاوران برگزار می‌شود

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

کنسرت ˝پریشاد˝ با اجرای آثاری از همایون خرم، میلاد کیایی و بیژن کامکار برگزار می‌شود.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از هنرانلاین و روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، کنسرت گروه موسیقی پریشاد به سرپرستی پریچهر خلوتی ویژه بانوان با اجرای قطعاتی از بیژن کامکار و میلاد کیایی جمعه دوم بهمن ماه ساعت:۳۰ ۱۳ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

گروه موسیقی پریشاد با نواختن آثاری از همایون خرم، میلاد کیایی، بیژن کامکار و… در دستگاه چهار‌گاه و دستگاه همایون (آواز اصفهان) به استقبال علاقمندان به موسیقی اصیل ایرانی می‌رود.

پریچهر خلوتی کار‌شناس ارشد ادبیات، شاعر و نویسنده از سال ۱۳۸۰ و با هدف حمایت از انجمن سلامت جسم و جان و زنان بیمار گروه موسیقی پریشاد را تشکیل داد و عواید حاصل از برنامه‌های خود را به تهیه دارو برای بیماران این انجمن اختصاص می‌دهد.

مینا قاسم‌پور: قانون، نیوشا بریمانی: کمانچه، عسل ملک‌زاده: دف، نیلوفر ابراهیمی: فلوت، مهرناز دبیر‌زاده: تمبک و نازلی بخشایش: پیانو از اعضای گروه پریشاد در این کنسرت هستند.

گفتنی است؛ علاقمندان جهت تهیه بلیط کنسرت گروه موسیقی پریشاد می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

منبع : هنرانلاین

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...