انتشار : شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۴

دونوازی پیانو و کمانچه در نیاوران

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

کنسرت بداهه نوازی پیمان یزدانیان و حسام اینانلو با عنوان “دونوازی پیانو و کمانچه” سوم و چهارم بهمن ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از ایسنا ، این برنامه در سه بخش انجام می‌شود؛بخش اول بداهه نوازی پیانو توسط پیمان یزدانیان ،بخش دوم اجرای یک قطعه به نام “پیش درامد ” توسط حسام اینانلو و در نهایت بخش سوم که به دو نوازی بداهه این دو هنرمند اختصاص دارد.

بنا بر این گزارش، پیمان یزدانیان و حسام اینانلو بیش از ۳ سال است که به صورت مستمر تجربیات موسیقایی خود را در قالب همنشینی‌های بداهه با یکدیگر تقسیم می‌کنند. حاصل استمرار این همکاری، رسیدن به بیانی مشترک از دو دنیای موسیقایی متفاوت بوده و تا کنون با ۳ اجرای رسمی در تالار وحدت طی سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ همراه شده است.

پیمان یزدانیان بیش از ۲۰ سال است که به آهنگسازی در حوزه موسیقی کلاسیک و همچنین نوازندگی پیانو مشغول و آثارش توسط نوازندگان و ارکسترهای مختلف در فرانسه، چین، ایتالیا و ایران به روی صحنه رفته و در کنار آن رسیتال‌های متعدد پیانو نیز اجرا کرده است. او تا کنون شش آلبوم با عنوان‌های برداشت، برداشت دوم، گذر، همراه با باد، سوئیت‌ها و از انعکاس شهرهای دور را منتشر کرده است.

حسام اینانلو نیز که سابقه همکاری با گروه شیدا (به سرپرستی شادروان استاد محمدرضا لطفی) و گروه ماهریز و نهفت را دارد تا کنون چهار اثر به نام رهگذار، صبح امید، در آئینه اوهام و چارراه منتشر کرده است.

بداهه نوازی پیمان یزدانیان و حسام اینانلو ساعت ۲۱ برگزار می‌شود و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...