انتشار : شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۴

دستورالعمل شورای صیانت از حقوق فعالان موسیقی

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

دستورالعمل شورای صیانت از حقوق هنرمندان و فعالان موسیقی در هفت ماده و سی بند و هفت تبصره در دفتر موسیقی تدوین و با تصویب معاون وزیر در امور هنری ابلاغ شد.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از فارس ، این دستورالعمل با هدف ایجاد ضابطه و ضمانت اجرایی در امر نظارت بر فعالیت‌های مؤسسات، مراکز و گروه‌های موسیقایی که دارای مجوز هستند و نیز صیانت و حمایت از فعالیت‌های ارزشمند مؤسسات، مراکز و گروه‌های موسیقایی تدوین گردیده است، تا ضمن متمرکز نمودن امر نظارت در دفتر موسیقی، از برخوردهای سلیقه‌ای بین دستگاهی و غیرکارشناسی جلوگیری نماید.

شورای صیانت از حقوق هنرمندان و فعالان عرصه موسیقی به ریاست مدیرکل دفتر موسیقی، نهاد رسیدگی به مسائل مربوط به تخلفات این حوزه و نیز تشویق موسسات و گروه هایی است که ضوابط مربوطه را به نحو احسن، رعایت می‌نمایند. این دسته از گروه‌ها و موسسات، با نظر شورای صیانت برای دوره‌های زمانی مشخص، نیازمند دریافت مجوز آلبوم، نخواهند بود.

منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...