انتشار : چهارشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۴

آهنگسازان انقلابی مهمان این هفته «ساعت ۲۵»

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

برنامه موسیقی «ساعت ۲۵» شبکه پنج پنجشنبه شب ۲۲ بهمن ماه میزبان حمید شاهنگیان و جمشید جم می شود.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از مهر ، در برنامه این هفته این دو آهنگساز روی صندلی مهمان و در کنار امیرحسین مدرس مجری کارشناس برنامه قرار می گیرند و درخصوص موسیقی انقلاب، آهنگسازی آثاری که در کارنامه کاری خود داشته اند و خاطرات و تجربیات خود سخن می گوید.

در این برنامه همچنین گفتگوی زنده تلفنی با مدیر روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر برقرار می شود تا اخبار و اطلاعات جشنواره را به گوش مخاطبان برنامه برساند.

این برنامه همچون روال هر هفته راس ساعت ۰۰:۳۰ بامداد جمعه روی آنتن شبکه ۵ می رود و بخش های دیگری همچون آیتم های «موسیقی فیلم» با سخنان مانی جعفرزاده، «موسیقی نواحی» با سخنان هوشنگ جاوید، «موسیقی اصیل ایرانی» با صحبت های مقداد شاه حسینی، «موسیقی کلاسیک» و همین طور اخبار و اتفاقات موسیقی را در بخش های مختلف پخش خواهد کرد.

برنامه «ساعت ۲۵» در راستای تخصصی تر شدن و بررسی جدی تر سبک های مختلف موسیقی هر هفته با پرداختن به یک موضوع بابی جدید را روی مخاطبان خود می گشاید در هفته گذشته و این هفته به دلیل ایام دهه فجر موسیقی آن دوران را به بحث و بررسی گذاشته است مهمان هفته گذشته فریدون خوشنود بود که گپ و گفت این هنرمند را در خصوص آثاری که خلق کرده است شاهد بودیم.

برنامه موسیقی «ساعت ۲۵» هر هفته پنجشنبه شب ها ساعت ۰۰:۳۰ به صورت زنده روی آنتن شبکه ۵ سیما می رود. عوامل و دست اندرکاران این برنامه عبارتند از: تهیه‌کننده: محمود محمودی، کارگردان: احمد اطراقچی، سردبیران: حمیدرضا ترکاشوند و زهرا صفایی، مجری: امیرحسین مدرس، مدیر تولید: آرش جهانشاه، تصویر و نور: مهداد هوشیاری، تدوین: سارا معلم، مسعود صنم و شبنم آدینه، دستیاران: عباس هوشیاری، محمد بنایی و روابط عمومی: شیوا خورسند .

منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...