انتشار : دوشنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

رادیو فرهنگ با “ناصر وحدتی” گفت و گو می کند

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

ناصر وحدتی ، بهداد بابایی و اردشیر کامکار دوشنبه ۲۶ بهمن در مورد اجراهای خود در جشنواره موسیقی فجر با برنامه دستان رادیو فرهنگ گفتگو می کنند.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از خبرگزاری میزان ، برنامه «دستان» ویژه برنامه رادیو فرهنگ درایام برگزاری سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر است که از ۲۲ بهمن تا یکم اسفند به پخش اخبار اجراهای موسیقی این جشنواره وهمچنین تحلیل و بررسی رویدادها و وقایع جشنواره موسیقی فجر اختصاص دارد.

ندا رادمهر گزارشگر برنامه فردا قرار است ضمن گزارش اخبار و رویدادهای جشنواره موسیقی فجر، با ناصر وحدتی ، سرپرست گروه گیل و آمارد در مورد اجرای محلی این گروه در جشنواره موسیقی امسال گفتگو کند.

بخش دیگر این برنامه اختصاص به گفتگو با بهداد بابایی نوازنده سه تار و اردشیرکامکار نوازنده کمانچه در مورد اجرای سه شنبه ۲۷ بهمن ۹۴ ساعت ۲۱ در تالار وحدت دارد.

در این بخش مستندی از پشت صحنه و تمرین های اردشیر کامکار (کمانچه) بهداد بابایی (سه تار) کامبیز گنجه ای (تنبک) استاد وحید اسداللهی (نقاره) قبل از اجرای نهایی خواهید شنید .

برنامه دستان به تهیه کنندگی وحید رستگاری در طول برگزاری جشنواره موسیقی فجر هر شب ساعت ۲۲ از رادیو فرهنگ پخش می شود.

منبع : خبرگزاری میزان

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...