انتشار : شنبه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۴

تقدیر وزیر ارشاد از حضور اهالی فرهنگ و هنر در انتخابات

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی از حضور پرشور اصحاب فرهنگ و هنر از جمله هنرمندان، نویسندگان، روزنامه‌نگاران و … در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخاب مجلس خبرگان رهبری تقدیر کرد.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از هنرانلاین ، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این پیام حضور پرشکوه ملت ایران در انتخابات روز گذشته را فصلی دیگر از حماسه‌های ماندگار کشورمان دانسته است.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

به نام خداوند جان‌آفرین

ملت سربلند و پیروزمند ایران با حضور پرشکوه خود در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، فصلی دیگر از حماسه‌های ماندگار خویش را رقم زد و الگوی مترقی مردم‌سالاری دینی را اعتلا بخشید و امروز، نوبت منتخبان و امنای ملت است که با گرامیداشت این عزم ملی، در برابر دریای بی‌کران حضور مؤثر و ارزشمند مردم و انتخاب توأم با درک و دوراندیشی آنان سر تعظیم فرود آورند.

امید ملت را زنده نگاه دارند و از ظرفیت عظیم این نشاط سیاسی و خردورزی ملی برای فتح قله‌های پیشرفت مدد گیرند. بی‌شک نقش اصحاب فکر و فرهنگ و هنر و رسانه، به عنوان طلایه‌داران امید و آگاهی در خلق این حماسه به‌یادماندنی و افتخارآفرین به‌یادماندنی است.

اینجانب ضمن تبریک این پیروزی بزرگ به ملت شریف ایران و مقام معظم رهبری، لازم میدانم از تمامی فرهیختگان، هنرمندان به ویژه سینماگران، نویسندگان و روزنامه‌نگاران پرتلاش که چراغ راه ملت شدند و پرچم اندیشه‌های بلند و آگاهی بخشی را فراراه حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش برافراشتند، از صمیم جان تشکر و سپاسگزاری نموده و مشتاقانه امیدوارم که نخبگان فرهنگی و هنری کشور همواره در اتخاذ تصمیمات سرنوشت‌ساز پیشگام باشند تا گلبانگ سربلندی کشور، دمادم از حنجره‌های پاک و تابناک آنان به گویش آید.

منبع : هنرانلاین

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...