انتشار : سه شنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۴

آلبوم «جایی برای ابدیت» منتشر می‌شود

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

آلبوم «جایی برای ابدیت» که چهارمین اثر بیکلام مهدی وجدانی پس از ۶ سال است، مجموعه ای از موسیقی متن فیلم و تئاترهایی است که در جشنواره‌های خارجی و داخلی جوایزی را کسب کرده است.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از فارس ، در این آلبوم داود منادی نوازنده ویلنسل، مهدی وجدانی نوازنده پیانو، مهسا علیپور نوازنده ویولن، ویدا سران چرخ نوازنده ویولا، نازلی سلطان زاده آوا، علیرضا خسروی ادوات کوبه ای و کریشا سیمیاکف نوازنده کلارینت هستند.

«جایی برای ابدیت» در استودیو پاپ، صبا و دیلمان ضبط شده است و ریمسترینگ این آلبوم را «رنه استفان» در استودیو y.c فرانسه انجام داده است.

نشانی، جایی برای ابدیت، دیدار در مه، مرثیه، ایستاده در باران، پریشانی لیلی، درنگ، فردای آن روز، روایت ناتمام قطعات این آلبوم را تشکیلی می‌دهند.

مهدی وجدانی آهنگساز و رهبر ارکستر تا کنون سه آلبوم با نام‌های «تاریکی زیبا»، «اشکهایی از بهشت» و «جاده‌های بارانی» را به بازار موسیقی عرضه کرده است.

منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...