انتشار : چهارشنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۴

کیوان ساکت در پاریس و بروکسل به صحنه می‌رود

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

تور کنسرت‌های اروپایی کیوان ساکت نوروز سال آینده در چند شهر اروپایی برگزار خواهد شد.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از هنرآنلاین ، کیوان ساکت با اعلام این خبر گفت : به دعوت یکی از دوستان خوب و هنردوستم یعنی دکتر سعادت که جزو انسان‌های فرهنگی و موسیقی‌شناس این مملکت محسوب می‌شود برای اجرای برنامه در کشور بلژیک دعوت شدم. آقای سعادت سفیر ایران در بلژیک است که به موسیقی و هنر مملکتش بسیار ارج می‌نهد.

وی فزود: البته باب آشنایی بنده با این بزرگوار هم توسط دوست فرهیخته دکتر محمد سریر صورت گرفت. در همین زمان یکی دیگر از دوستان بنام دکتر کامیاب رایزن فرهنگی ایران در شهر پاریس ضمن با خبر شدن از اجرای ما در اروپا خواستار حضورمان در پاریس برای اجرای کنسرت شدند. همان‌طور که می‌دانید فاصله زمینی بلژیک تا پاریس اندک است.

ساکت اضافه کرد: در نهایت ما ۱۹ مارس که شب عید هم به‌حساب می‌آید مهمان شهر پاریس، ۲۱ مارس لوکزامبورگ و ۲۲ مارس هم در شهر بروکسل به صحنه خواهیم رفت.

او ادامه داد: در این میان یک سری صحبت‌هایی برای اجرا در پارلمان اروپا به حمایت موسسه ایرانیان هم صورت گرفته که هنوز به مرحله قطعیت نرسیده است.

منبع : هنر انلاین

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...