انتشار : شنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۴

۱۶ آلبوم و ۸ تک آهنگ و ۳ کنسرت مجوز دریافت کردند

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

۱۶ آلبوم و ۸ تک آهنگ و ۳ کنسرت طی هفته گذشته مجوز دریافت کردند.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی به نقل از واحد نظارت و ارزشیابی این دفتر، مجوز ۱۶ آلبوم صوتی و تصویری و ۸ تک آهنگ طی هفته گذشته صادر شده است، که از این میان، ۵ آلبوم به موسیقی کلاسیک ایرانی و ۲ آلبوم موسیقی محلی و ۶ آلبوم موسیقی پاپ و ۱ آلبوم به موسیقی کلاسیک اختصاص دارد.

همچنین مجوز ۲ آلبوم تصویری نیز طی هفته گذشته با نام‌های “داستان نه تازه “و “عاشقی شو” صادر گردیده است.

بنا بر همین گزارش ۸ تک آهنگ با نام‌های ، معجزه، شعر من، خواست به من باشه، بی غرور از توست، تو رو انتخاب کردم، جانان، “ I was baby”، نیز در این هفته مجوز دریافت داشته‌اند.

در ادامه این گزارش آمده است: مجوز ۳ اجرای صحنه ای نیز صادر گردیده که این کنسرت‌ها عبارت‌اند از؛ گروه بنیامین بهادری که در دهم فروردین ماه سال نو در سالن سید رسول حسینی در شهرستان ساری در دوسانس به روی صحنه خواهند رفت و روز دوازدهم فروردین ماه و در همان شهر و سالن، کنسرت محمد علیزاده برگزار خواهد شد و گروه آدیوس نیز در ۹ و ۱۰ اردیبهشت ماه سال آینده در تالار وحدت به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...