انتشار : دوشنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۴

گروه آوای مهربانی در تالار وحدت به صحنه می‌رود

به اشتراک گذاشتن

گروه موسیقی آوای مهربانی به سرپرستی سهیلا پورگرامی و آهنگسازی پدرام درخشانی اردیبهشت سال آینده در تالار وحدت به صحنه می‌رود.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از هنرانلاین ، اعظم صداقت،تهیه کننده این کنسرت با اعلام این خبر گفت :این کنسرت در دو بخش اجرا می‌شود و در آن قطعانی چون هوای عاشقی،دیوانه شو،عشق و درویش،سر عشق،زهی عشق،تک درختی ،شانه و …اجرا می‌شود.

وی ادامه داد:تنظیم و آهنگسازی این قطعات از پدرام و میلاد درخشانی است.همچنین اشعار این کنسرت از ابوسعید ابلخیر،مولانا،سعدی انتخاب شده است.

صداقت درباره اعضای این گروه گفت:در این گروه علاوه بر سهیلا پورگرامی ، پدرام درخشانی به عنوان سرپرست و آهنگساز ، ایمان قاسم پور به عنوان مجری و کارگردان هنری حضور دارد.همچنین هنرمندانی چون مینو قاسم پور(قانون)،آرش سعیدی(گیتار بأس)،رضا تاجبخش(پیانو)،شیما بلوکی فر(کمانچه)،سوگل ضامنی(تار)،عسل ملک زاده(دف)،علیرضا مصدقی(پرکاشن)،رخساره رستمی(بربط)،صبا ضامنی(همخوان) ، طراوت باباخانلو(فلوت) و امیر حسین گذری(منشی صحنه) در این کنسرت هنرنمایی می‌کنند.

منبع :هنرانلاین

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...