انتشار : یکشنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۵

گروه موسیقی لیان در تالار وحدت روی صحنه می رود

به اشتراک گذاشتن

محسن شریفیان در آستانه کنسرت جدیدش در تهران قطعه جدید خود را منتشر می‌کند.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از هنر آنلاین ، سرپرست گروه لیان که قرار است ماه آینده در تالار وحدت روی صحنه برود، با تلفیق موسیقی جنوبی و راک با همکاری امیر دانایی قطعه جدیدش به نام “گسار” را منتشر می‌کند.

شریفیان درباره این تجربه جدید گفت: تجربه‌هایی را در حوزه راک و جز داشته‌ام و البته هیچ ادعایی هم در این زمینه ندارم. یعنی معتقد نیستم که قطعاً این آثار بهترین بوده‌اند ولی دوست داشتم این تجربیات را به قضاوت مخاطب بگذارم و آن‌ها درباره این آثار نظر بدهند. جایگاه موسیقی و ساز خودم را خوب می‌شناسم ولی اعتقاد دارم برخی مواقع باید هم‌نشینی با سایر سازها و موسیقی‌ها را نیز باید در دوران کاری‌ام تجربه کنم و این قبیل فضاها می‌تواند برای مخاطبم جذاب باشند.

شریفیان در ادامه افزود: در این اثر از یک دوبیتی‌ استفاده شده است که “فایض” صد سال پیش آن را برای یک دختر مسیحی گفته است. امیر دانایی موسیقی من و جنوب را به خوبی می‌شناسد و همین باعث شد که این اثر را با همکاری بهنام شهرکی تولید کنیم. اسم این اثر “گسار” است و نکته مهم اینجاست که اگر در گوگل هم سرچ کنی شاید نتوانی مطلبی درباره این واژه پیدا کنی. “گسار” نوعی سنگ است که وقتی برای شنا می‌خواهی وارد دریا شوی باید حواست باشد که پایت را روی آن نگذاری چون به شدت باعث خونریزی می‌شود. ما در زمان بچگی با این سنگ بسیار مواجهه داشتیم و هنوز هم هست. این قطعه در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

جدیدترین کنسرت محسن شریفیان و گروه لیان در تاریخ ۲۷ و ۲۸ مردادماه در تالار وحدت به تهیه‌کنندگی علی حق‌شناس و به همت موسسه “کامیاب بهاران” منتشر برگزار خواهد شد. بلیت‌فروشی این کنسرت از شنبه ۱۲ تیر آغاز شده است. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت کنسرت می‌توانند به سایت‌های معتبر بلیت‌فروشی مراجعه کنند.

منبع : هنر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...