انتشار : چهارشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۵

وحید تاج با «گردون» در بندرعباس و تهران

به اشتراک گذاشتن

گروه موسیقی «گردون» به سرپرستی آزاد میرزاپور و خوانندگی وحید تاج پنجشنبه دوم دی تازه ترین کنسرت خود را در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار می کند.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از مهر ، وحید تاج به همراه گروه «گردون» به سرپرستی آزاد میرزا پور، پنجشنبه ۲ دی‌ماه طی دو نوبت در تالار خلیج‌فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود. این خواننده تور کنسرت خود را از دزفول آغاز کرد و در ادامه‌ این برنامه قرار است، ۲۶ آذرماه در شهر بندرعباس و ۲ دی‌ماه در تهران روی صحنه برود تا ۴ دی‌ماه در روز بزرگداشت زنده‌یاد ایرج بسطامی در شهر بم به اجرای برنامه بپردازد.

وی درباره قطعات اجرایی این کنسرت گفت: در این کنسرت‌ها ما قطعات جدیدی را اجرا خواهیم کرد که امیدوارم موردپسند مخاطبان قرار بگیرد و همچون قطعات قبلی از آن‌ها استقبال شود. ما به شهرها و مناطقی که شاید از پایتخت دور باشند سفر می‌کنیم تا بتوانیم موسیقی اصیل ایرانی را برای مشتاقان و علاقه‌مندان در این شهرها به اجرا دربیاوریم و خدمتی به مردم فرهنگ دوست کرده باشیم.

تاج اظهار کرد : کنسرت‌ها در دو بخش فارسی و محلی اجرا می‌شود که در بخش اول، تصنیف زلف دوتا روی شعری از حافظ، رنگ افشاری، ساز و آواز باز آ روی شعری از سعدی، تصنیف تو می‌روی، شعری بخوان و خورشید پرستان روی شعری از سایه، تصنیف ثنا روی شعری از مولانا، تصنیف ساغر صبح و ساز و آواز دل دیوانه به آهنگسازی آزاد میرزاپور و بهمن فریادرس به اجرا درمی‌آید و در بخش دوم تاج به اجرای قطعات یار شیرین‌سخن، باد صبا، دلبر و باغ گل بر روی شعری از علی تاج با تنظیمی از آزاد میرزاپور و بهمن فریادرس و ساز و آواز محلی می‌پردازد که در بخش‌هایی از اجرا اعضای گروه «گردون» به تک‌نوازی و هم‌نوازی می‌پردازند.

آزاد میرزاپور تار، بهمن فریادرس کمانچه، امین حیدری عود، پویان عطایی سنتور، حمید قنبری و میلاد قریشی سازهای کوبه‌ای اعضای گروه «گردون» هستند که در این اجرا به هنرنمایی می‌پردازند.

منبع : مهر

۵۷۳۹۶۹۰۴

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...