انتشار : دوشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۶

تک آهنگ “دوری” با صدای ماکان منتشر شد

به اشتراک گذاشتن
برچسب ها

پس از حرف های ناگفته، تازه ترین قطعه موسیقایی ماکان با نام دوری منتشر شد.

ماکان در این اثر با آرش نوبری به عنوان ترانه سرا همکاری کرده و مثل گذشته بار دیگر به ملودی سازی پرداخته است. بهتاش زرین نیز تنظیم کننده این اثر است که به اعتقاد ماکان، وی هنرمندی است منعطف و با حوصله. این خواننده با تاکید بر اینکه نتیجه همکاری اش با بهتاش زرین مثبت بوده است ادامه داد: در این بازار شلوغ و سطحی این روزهای موسیقی، بهتاش از آن دسته تنظیم کننده ها است که وقت زیادی را صرف تولید اثر می کند و به فکر تمام کردن پروژه در زمان کوتاه نیست.

ماکان در خصوص ساخت ملودی ها توسط خودش گفت: قطعا هیچ خواننده ای نباید تمام آثارش ساخته خودش باشد. اما در این بازه زمانی از فعالیت هنری ام تصمیم دارم ساخته های خودم را منتشر کنم، چون در این قطعات از سوی مخاطب بازخورد خوبی داشته ام . سعی می کنم در تجربه آهنگسازی تا جایی که امکان دارد به تکرار نزدیک شوم.
این خواننده که انتشار یک آلبوم با همکاری هنرمندانی نظیر یغما گلرویی، حمیدرضا صمدی، بابک زرین و رضا تاجبخش را در کارنامه هنری اش دارد، چند تک آهنگ دیگر نیز در دست تهیه دارد که به زودی منتشر خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید :

نام

پست الکترونیک

وب سایت

XHTML: شما می توانید از این برچسب های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

نظر سنجی

با برگزاری کنسرت‌های متعدد خواننده‌های پاپ بدون انتشار آلبوم جدید موافقید؟

Loading ... Loading ...