درباره ما

نوشته شده توسط مدیر سایت در دوشنبه, آذر ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۰ نظر

پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی موسیقی ایرانی، یک رسانه فرهنگی هنری بی طرف می باشد و با احترام به همه سلایق فکری، به هیچ جریان فکری و اجتماعی و سیاسی وابستگی ندارد و مهمترین شعار آن بی طرفی همراه با «قلم آزاد» می باشد. این بی طرفی به آن معنی نیست که نویسندگان این پایگاه از موضوعی چه در حوزه موسیقی و ادبیات و چه در حوزه های اجتماعی مربوطه انتقاد نکنند و در مقابل ناهنجاری های فرهنگی سکوت اختیار کنند.

مهمترین شاخص این پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی، تحلیل و بررسی مسائل مربوط به حوزه موسیقی و ادبیات ایران و جهان می باشد و اطلاع رسانی اخبار مربوط به این دو حوزه در اولویت دوم ما قرار دارد و دلیل این اولویت بندی، توسعه و شکل گیری پایگاه های خبری بی شمار به خصوص در حوزه موسیقی می باشد که ما را بر این مجاب نموده که به قلم نویسندگان بیشتر توجه کنیم تا خبر، خبرنگاران. بدیهی است که شاهرگ های اصلی خبری کشور وظیفه این خبر رسانی را به خوبی انجام داده و ما هم برای حفظ عنوان پایگاه خبری این اخبار مخابره شده را با سرعت بالا بازنشر می کنیم تا وظیفه اطلاع رسانی خود را به درستی انجام دهیم. این پایگاه مطالب خود را به دو صورت مطالب تولیدی و بازنشر در دوازد بخش متفاوت برای مخاطبین موسیقی و ادبیات کشور ارائه می کند و برای علاقه مندان به سایر حوزه های هنری در بخش «خارج از گود» اخبار و مطالب مربوط به حوزه های هنری دیگری مانند سینما، هنر های تجسمی و… را ارائه می نماید. بدیهی است که انتقادات و پیشنهادات شما خوبان چراغ راه ما خواهد بود و ما از هرگونه انتقاد و پیشنهاد به نحو احسنت استقبال خواهیم کرد.

وظیفه ما به عنوان یک رسانه این است که آنچه را که حقیقت دارد بدون هیچ بزرگ نمایی و یا سیاه نمایی مخابره کنیم. خبرنگاران و نویسندگان این پایگاه تعهد داده اند که در هنگام نوشتن هرگونه مطلبی از غرض ورزی و سیاه نمایی اجتناب کنند تا شعار اصلی این پایگاه زیر سوال نرود. ما حقیقت را بیان می کنیم چرا که معتقدیم بیان حقیقت شاید باعث دلخوری و تنش میان عده ای شود اما قطعا به نفع جامعه خبری و هنری کشور خواهد بود پس پیشاپیش به خاطر بیان حقیقت ها از شما عذرخواهی می‌کنیم.

تعداد خبرنگاران این پایگاه نا محدود می باشد چرا که ما معتقدیم هر کسی که کمی خلاقیت داشته باشد می تواند یک خبرنگار خوب باشد لذا از شما خوبان که به مخابره وقایع علاقه دارید تقاضا می‌کنیم اخبار، گزارش، گفتگو، یادداشت و سایر موضوعات مرتبط را در حوزه موسیقی و ادبیات و حوزه های مربوطه از شهرستان و محل زندگی خود از طریق رایانامه info@musiciran.ir برای ما ارسال کنید و در صورت تایید مطالب، با نام شما منتشر خواهد شد.
از همکاری صمیمانه شما سپاسگزاریم

امیرحسین کاکایی – سردبیر